22AA6P8N103 Частотний перетворювач PowerFlex 4 1.5кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 4 |
| SKU | 22AA6P8N103 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 6.8 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 4 1.5кВт 1-ф/220 ( 22AA6P8N103 )
Відгуки про товар
1Олексій М.
Ставив цей частотник Аллен Бредлі PowerFlex 4 на старенький токарний верстат в невелику майстерню. Що можу сказати, 1.5 кВт як заявлено. Основна фішка, що вхід 220В однофазний, а на виході 3х220В. Це якраз те що треба було клієнту, бо в нього в гаражі тільки одна фаза є. По налаштуванню все просто, є скалярне керування, для такого верстата більше й не потрібно. Клеми нормальні, підключив швидко. Працює стабільно, обороти тримає. Не Шнайдер, звичайно, але для такої ціни цілком адекватний варіант. Єдине, що фільтра ЕМС не має, тож довелося додатково захист ставити. А так – норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 22AA6P8N103 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |