ACS880-01-072A-3-B056 Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380
sku: ACS880-01-072A-3-B056
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 72 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-072A-3-B056
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 72 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 730 мм
Ширина 203 мм
Глибина 344 мм