ACS880-01-072A-3 Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-072A-3
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 72 A
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-072A-3
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 72 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 23 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 728 мм
Ширина 203 мм
Глибина 274 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-072A-3 )
Відгуки про товар
2
Ірина Петренко
Олег Кравченко
Брали цей частотник ABB ACS880 на 37 кВт для керування насосом на водозаборі. Що можу сказати, машина серйозна. Відразу сподобалось, що тут вже є ЕМС-фільтр, це суттєво спрощує монтаж. Векторне керування працює як годинник, мотор крутить рівно, без зайвих вібрацій. ПІД-регулятор ми задіюємо, тримає тиск стабільно, без просадок. Підключили його до нашої SCADA через Ethernet, інтеграція пройшла без проблем, всі параметри доступні. Габарити 728х203х274 мм дозволили вписати його у існуючу шафу. Ну і ABB це ABB, якість комплектуючих видно відразу. Поки що працює без нарікань, навантаження тримає.