ACS880-01-072A-3 Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-072A-3 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 72 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 728 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-072A-3 )
Відгуки про товар
2Ірина Петренко
Замовляли на підприємство кілька частотних перетворювачів АББ серії ACS880. Обладнання, звісно, не з дешевих, але надійність для нас в пріоритеті. Менеджери chastotnik.ua спрацювали оперативно, проконсультували по наявності та сумісності з нашим обладнанням. Всі документи були на місці, з доставкою також жодних проблем, Нова Пошта відпрацювала чітко. Самі пристрої, як завжди у ABB, зроблені добротно, вже монтуємо. Важливо, що є гарантія виробника. Поки що задоволені співпрацею, будемо звертатись ще.
Олег Кравченко
Брали цей частотник ABB ACS880 на 37 кВт для керування насосом на водозаборі. Що можу сказати, машина серйозна. Відразу сподобалось, що тут вже є ЕМС-фільтр, це суттєво спрощує монтаж. Векторне керування працює як годинник, мотор крутить рівно, без зайвих вібрацій. ПІД-регулятор ми задіюємо, тримає тиск стабільно, без просадок. Підключили його до нашої SCADA через Ethernet, інтеграція пройшла без проблем, всі параметри доступні. Габарити 728х203х274 мм дозволили вписати його у існуючу шафу. Ну і ABB це ABB, якість комплектуючих видно відразу. Поки що працює без нарікань, навантаження тримає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-072A-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |