ACS880-01-061A-3 Частотний перетворювач ACS880 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-061A-3 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 61 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 728 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 30.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-061A-3 )
Відгуки про товар
1Олексій М.
Для модернізації нашого конвеєра взяли частотник ABB ACS880 на 30 кВт. Що сказати, це серйозна машина. Пустили його на двигун, який працює з великими навантаженнями, і він тримає оберти дуже стабільно, навіть при різких змінах навантаження. Векторне керування тут на висоті. Вбудований ПІД-регулятор значно спростив налаштування параметрів процесу. З інтеграцією в систему керування проблем не було, RS485 та Modbus RTU відразу запрацювали без танців з бубном. Приємно, що вже є ЕМС фільтр та гальмівний модуль. Це вже стандарт для такого обладнання, але все одно зручно. Важить, звісно, 23 кіло, але для 30кВт це нормально. ABB тримає марку.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-061A-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |