ACS880-01-05A6-3-B056 Частотний перетворювач ACS880 2.2кВт 3-ф/380
sku: ACS880-01-05A6-3-B056
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.6 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-05A6-3-B056
Основна потужність Частотні перетворювачі 2.2 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 5.6 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 450 мм
Ширина 162 мм
Глибина 295 мм