ATV310HU22N4E Частотний перетворювач Altivar 310 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 310 |
| SKU | ATV310HU22N4E |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 151 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 310 2.2кВт 3-ф/380 ( ATV310HU22N4E )
Відгуки про товар
3Олег Мельник, електрик
Ставили цей частотник на насосну станцію. Клеми зручні, підключення логічне. Інструкція по пуско-наладці досить ясна, навіть не довелося довго копатися. Запустили швидко, насос працює норм. Schneider є Schneider. Компактний, в щитку місця багато не зайняв.
Сергій Кравченко, інженер з обслуговування
Міняли старий привод на системі вентиляції. Взяли Schneider ATV310. Сам монтаж пройшов без проблем, габарити дозволили вмонтувати в існуючу шафу. Інструкція зрозуміла. Єдине, що ціна, звісно, кусається трохи, але надійність важливіша, ніж економія. Діагностика тут теж продумана, всі помилки виводяться чітко. Це полегшує пошук несправностей, якщо вони виникнуть. Поки працює стабільно. Хочу глянути, як буде по надійності взимку, коли навантаження на систему буде більше. надіюсь все ок)
Іван Петренко, інженер АСУ ТП
Цей частотник Schneider Altivar ATV310 поставили на конвеєрну лінію замість старого. Інтеграція з ПЛК по Modbus зайняла мінімум часу. Налаштування PID-регулятора досить інтуїтивне, хоча треба розуміти принципи. Одразу видно, що це не бюджетний Китай. Двигун працює рівно, без ривків, розгін-гальмування плавне. Вже маємо досвід з Altivar 71, і цей 310-й по функціоналу для наших задач нічим не гірший, а компактність навіть краща. Схемотехніка надійна, це відчувається. Для промислових об'єктів Schneider – це завжди перевірений варіант. Поставив і забув, як то кажуть. Економимо на зносі механізмів і трохи на електриці.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV310HU22N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |