ACS880-01-058A-5 Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-058A-5 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 58 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 728 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 37.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-058A-5 )
Відгуки про товар
2Сергій К., монтажник
ставив цей АББ-шний частотник (37кВт) на насосну станцію. сама модель ACS880. що скажу, надійний агрегат. вбудований гальмівний модуль, то вже плюс, не треба окремо нічого вішати. по габаритах, враховуючи потужність, він відносно компактний (728х203х274мм). монтаж пройшов без сюрпризів, клеми зручні. надійність відчувається, це все-таки ABB. працює як швейцарський годинник)
Олексій В., головний інженер
Для нашої лінії з екструзії пластику шукали надійний частотник на 37 кВт. Вибір зупинили на АББ серії ACS880, і не пошкодували. Машина працює стабільно, без збоїв. Векторне керування дає чіткий контроль над двигуном, а ПІД-регулятор тримає всі параметри як треба. Сподобалось, що ЕМС фільтр вже стоїть, не треба нічого докручувати. З комунікацією теж порядок, підключили через Modbus TCP до нашої АСУ ТП, все без проблем. Це дійсно преміум сегмент, і свою ціну він відпрацьовує на всі сто. Важить 23 кг, відчувається добротна річ, не якісь там китайські "аналоги".
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-058A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |