ACS880-01-04A0-3 Частотний перетворювач ACS880 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-04A0-3 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 1.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-04A0-3 )
Відгуки про товар
1Ігор, інженер АСУТП
Взяли цей частотник ABB ACS880 на 1.5кВт для керування насосом на очисній станції. Щоб ви розуміли, це не якась там китайська іграшка, а серйозний апарат. Підключили його легко, налаштування векторного керування пройшло без проблем, адже в документації все чітко розписано. Дуже зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докупати. Фільтр ЕМС теж порадував, бо у нас мережа не завжди ідеальна. Завдяки ПІД регулятору тиск тримається як в аптеці. З комунікаціями теж все ок, підтягнули до нашої SCADA через Modbus TCP, все працює стабільно. ABB є ABB, якість відчувається одразу. За півроку роботи жодних нарікань, все чітко виконує свої функції. Габарити теж підійшли під нашу шафу, став як рідний
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-04A0-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |