ACS880-01-049A-5 Частотний перетворювач ACS880 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-049A-5 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 49 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 728 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 30.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-049A-5 )
Відгуки про товар
2Віталій П.
Купували ABB ACS880 на 30 кіловат для оновлення обладнання. Вибирали серед дорожчих брендів, бо потрібна була гарантована робота. З цим перетворювачем проблем немає. Запустили швидко, працює як годинник. Вага 23кг відчувається, але це ж промислове обладнання. З вигляду добротний, не пластик. Обслуговування з chastotnik.ua як завжди на рівні, допомогли з вибором та швидкою відправкою)
Олег К.
Взяли цей частотник ABB ACS880-01-049A-5 на 30кВт для нашої нової лінії. Що сказати, АВВ тримає марку. Сподобалось, що одразу є ЕМС фільтр, не треба докуповувати. Інтеграція пройшла досить легко, бо є купа інтерфейсів — нам потрібен був Profibus і він тут підтримується через модуль. Вбудований гальмівний модуль теж великий плюс для деяких наших механізмів. ПІД-регулятор працює стабільно, утримує задані параметри без проблем. Перетворювач дійсно якісний, відчувається надійність, за яку і платиш.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-049A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |