ACS880-01-049A-5 Частотний перетворювач ACS880 30.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-049A-5
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 49 A
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-049A-5
Основна потужність Частотні перетворювачі 30 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 49 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 23 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 728 мм
Ширина 203 мм
Глибина 274 мм