ACS880-01-03A2-5 Частотний перетворювач ACS880 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-03A2-5 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3,2 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 1.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-03A2-5 )
Відгуки про товар
2Сергій В.
встановив цей частотник ABB ACS880 на невеликий конвеєр. Габарити 405x155x226 мм дозволили без проблем вписати його в стару шафу, що важливо, бо місця там впритик. Вага 6 кг теж ок, не потрібно ніяких підсилень. Класно, що тут вже вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо заморочуватись. З підключенням взагалі без питань, клеми зручні. IP21 для цеху вистачає. Працює тихенько, мотор крутить рівно. Норм апарат)
Микола К.
Брали ACS880 для модернізації лінії на виробництві. ABB є ABB, якість відчувається одразу. Потужність 1.5кВт, для нашого движка саме те. Наявність ПІД-регулятора спростила інтеграцію в існуючу систему управління, дозволило точно тримати задані параметри. Сподобалось, що векторне керування без енкодера тут працює дуже стабільно, без зайвих танців. А ще є купа опцій для комунікації – нам Modbus RTU через RS485 зайшов ідеально для зв'язку з нашим ПЛК. Це не перший наш частотник АББ, і, як завжди, все на висоті, хоч і ціна кусається, але воно того варте.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-03A2-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |