ACS880-01-038A-3 Частотний перетворювач ACS880 18.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-038A-3 |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 38 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 15 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 18.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-038A-3 )
Відгуки про товар
1Олег Мельник
Давно працюємо з обладнанням АББ, і цей частотник ACS880 не став винятком. Для двигуна на 18.5кВт це справжній роботяга. ПІД-регулятор тут є, що для наших технологічних процесів дуже важливо. Встановлювали його в шафу, габарити 203x570x261 мм цілком підійшли, місця не багато зайняв. Вбудований ЕМС фільтр допоміг зекономити час на монтаж. Щодо комунікацій — у нас є різні протоколи, але з цим ПЧ завжди знайдеться рішення, є купа опцій, ми використовуємо Modbus, працює стабільно. Векторне керування дає чіткий і плавний старт двигуна, що добре для механіки. Відчувається, що це якісний і надійний апарат.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-038A-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |