ACS880-01-030A-5 Частотний перетворювач ACS880 18.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-030A-5 |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 30 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 15 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 18.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-030A-5 )
Відгуки про товар
1Валерій К.
Поставили цей частотник ABB ACS880 на 18.5 кВт для основного двигуна нашої стрічкової лінії. Ну що тут скажеш, АББ тримає марку, це відчувається. Векторне керування тут без датчика, працює ну дуже точно, PID-регулятор теж в ділі. Головне було інтегрувати його в нашу систему, а завдяки модулю Modbus TCP (FENA-21) це було без проблем. Вбудований гальмівний модуль виручив, не треба було морочитись з зовнішнім. ЕМС фільтр теж великий плюс. Працює стабільно, навантаження 150% тримає як треба. Коротше, для таких потужних задач – один з кращих ПЧ на ринку, хоч і ціна кусається, але воно того варте)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-030A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |