ACS880-01-017A-3 Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-017A-3 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 17 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-017A-3 )
Відгуки про товар
2Ігор В.
На виробництво взяли цей частотник ABB на 7.5 кВт. Довго вибирали, але вирішили не економити. Підключив його до двигуна преса, працює як годинник. Сподобалось, що він відразу з вбудованим фільтром, бо це завжди головний біль з нашими лініями. Хоча він і не маленький (габарити 500х173х261 мм), але важить всього 8 кг, що для такої потужності дуже непогано. Звісно, не найдешевший варіант на ринку, але тут дійсно відчувається надійність бренду. Захист IP21 для нашого цеху якраз те що треба. Тепер не маємо проблем з пуском двигуна
Олег К.
Ставили цей АББ ACS880 на компресор, потужність 7.5 кВт. Це вже не перший частотник цієї серії, що беремо. Що тут скажеш – якість. Векторне керування без енкодера відпрацьовує точно, PID-регулятор тримає тиск ідеально. Вбудований гальмівний модуль дуже виручає, не треба нічого додатково докуповувати для гальмування інерційних навантажень. А ще виручає EMC-фільтр, бо по мережі у нас багато шуму, а тут все чисто. По інтерфейсах: є RS485 з Modbus RTU з коробки, а якщо треба щось складніше, то можна доставити модулі під Profibus чи навіть Ethernet. З налаштуванням розібрався швидко, панель зручна, та й АББ завжди є АББ. Працює стабільно вже кілька місяців, надійний агрегат.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-017A-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |