ACS880-01-017A-3 Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-017A-3
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-017A-3
Основна потужність Частотні перетворювачі 7.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 17 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 8 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 500 мм
Ширина 173 мм
Глибина 261 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-017A-3 )
Відгуки про товар
2
Ігор В.
На виробництво взяли цей частотник ABB на 7.5 кВт. Довго вибирали, але вирішили не економити. Підключив його до двигуна преса, працює як годинник. Сподобалось, що він відразу з вбудованим фільтром, бо це завжди головний біль з нашими лініями. Хоча він і не маленький (габарити 500х173х261 мм), але важить всього 8 кг, що для такої потужності дуже непогано. Звісно, не найдешевший варіант на ринку, але тут дійсно відчувається надійність бренду. Захист IP21 для нашого цеху якраз те що треба. Тепер не маємо проблем з пуском двигуна