GD270-7R5-4 Частотний перетворювач GD27 7.5кВт 3-ф/380
sku: GD270-7R5-4
Є в наявності
17 049 грн
Бренд: INVT
Серія: GD27
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD27 |
| SKU | GD270-7R5-4 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 17 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 259 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Є |
| Число/тип аналогових входів | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документація. Частотний перетворювач GD27 7.5кВт 3-ф/380 ( GD270-7R5-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставили цей INVT GD27 на 7.5 кВт для вентилятора в цеху. Що сказати, за свою ціну агрегат дуже навіть. Трифазний, як і треба. Зручно, що є вбудована панель та потенціометр, можна швидко налаштувати, особливо коли немає часу розбиратись з купою меню. Компактний, в шафу вліз без проблем – 89 мм ширина, це норм. Працює стабільно, а векторне керування дає добру динаміку для вентилятора. Модбас РТУ теж на борту, якщо потім вирішать в систему його включити
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD270-7R5-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD27 7.5кВт 3-ф/380 ( GD270-7R5-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD270-7R5-4, серії GD27 від виробника INVT
.
Купити GD2707R54
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD270-7R5-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD270-7R5-4