ACS550-01-143A-2 Частотний перетворювач ACS550 37.0кВт 3-ф/220
sku: ACS550-01-143A-2
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 143 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS550 |
| SKU | ACS550-01-143A-2 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 143 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 69 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS550 37.0кВт 3-ф/220 ( ACS550-01-143A-2 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS550-01-143A-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | FC-101 | VFD-CP2000 | GD27 | FR-F | Altivar 320 Solar |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x220 |
| Номінальний Струм, A | 73 | 73 | 75 | 77 | 13 |
| Ступінь захисту по IP | IP | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Віддалене керування | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS550 37.0кВт 3-ф/220 ( ACS550-01-143A-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS550-01-143A-2, серії ACS550 від виробника ABB
.
Купити ACS55001143A2
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS550-01-143A-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS550-01-143A-2