ACS550-01-143A-2 Частотний перетворювач ACS550 37.0кВт 3-ф/220
sku: ACS550-01-143A-2
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 143 A
Ступінь захисту по IP: 21
Серія ACS550
SKU ACS550-01-143A-2
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x220 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 143 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 69 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 880 мм
Ширина 300 мм
Глибина 400 мм