ACS550-01-059A-4-B055 Частотний перетворювач ACS550 30.0кВт 3-ф/380
sku: ACS550-01-059A-4-B055
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 59 A
Ступінь захисту по IP: IP
Серія ACS550
SKU ACS550-01-059A-4-B055
Основна потужність Частотні перетворювачі 30 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 59 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 760 мм
Ширина 257 мм
Глибина 284 мм