ACS550-01-059A-4 Частотний перетворювач ACS550 30.0кВт 3-ф/380
sku: ACS550-01-059A-4
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 59 A
Ступінь захисту по IP: 21
Серія ACS550
SKU ACS550-01-059A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 30 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 59 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 24 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 689 мм
Ширина 203 мм
Глибина 262 мм