ACS480-04-09A5-4 Частотний перетворювач ACS480 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-09A5-4 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 8.9 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 223 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 207.1 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS480 4.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-09A5-4 )
Відгуки про товар
2Сергій Л.
монтував я цей ACS480 від ABB на 4кВт. ну, що сказати. АББ є АББ, зроблено солідно. габарити норм, 73мм ширина, в шафу вліз без проблем. 380В підключив швидко. приємно, що є вже фільтр, не треба докупати окремо. запуск пройшов як по маслу. в цілому, гарний частотник для таких задач. )
Олег К.
Взяли цей частотник ABB ACS480 на 4 кВт для приводу насоса в системі охолодження. Три фази 380В, видає 8.9 ампер, працює рівно. Дуже сподобалось, що тут є і скалярне, і векторне керування без енкодера, дає гнучкість в налаштуванні. Вбудований ЕМС-фільтр — це великий плюс, менше клопоту з іншими компонентами в щитовій. Можливість підключення по Modbus RTU дозволила легко інтегрувати його в існуючу систему управління. Розміри 73х223х207.1 мм теж дозволили без проблем встановити його в шафу. Якість від ABB, як завжди, на висоті.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS480-04-09A5-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |