132L6133 Частотний перетворювач ic2 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | ic2 |
| SKU | 132L6133 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач ic2 4.0кВт 3-ф/380 ( 132L6133 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Поставили цей частотник Danfoss ic2 на вентиляцію в цеху, де 4кВт движок. Що скажу, Данфосс є Данфосс. Працює стабільно, без зайвих питань. Особливо порадував вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з додатковими фільтрами, і габарити в нього невеликі, 150х70х148 мм, що для шафи важливий момент. Є і вбудований гальмівний модуль, хоч для вентиляції не критично, але на перспективу може знадобиться. Модбас РТУ теж на борту, підключили до нашої системи диспетчеризації без проблем. Налаштування просте, навіть свій невеликий ПЛК має, можна якусь логіку простеньку на ньому зібрати. Поки що працює як годинник, вентилятор крутить без нарікань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 132L6133 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |