ACS310-03E-10A8-2 Частотний перетворювач ACS310 2.2кВт 3-ф/220
sku: ACS310-03E-10A8-2
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS310
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 10.8 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS310 |
| SKU | ACS310-03E-10A8-2 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 10.8 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 202 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS310 2.2кВт 3-ф/220 ( ACS310-03E-10A8-2 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS310-03E-10A8-2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 9.6 | 11 | 11 | 10 | 10 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS310 2.2кВт 3-ф/220 ( ACS310-03E-10A8-2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS310-03E-10A8-2, серії ACS310 від виробника ABB
.
Купити ACS31003E10A82
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS310-03E-10A8-2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS310-03E-10A8-2