ACS180-04S-09A8-1 Частотний перетворювач ACS180 2.2 кВт 1x230
sku: ACS180-04S-09A8-1
Є в наявності
15 438 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS180
Живлення на вході: 1x230 В
Номінальний Струм: 9.8 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS180 |
| SKU | ACS180-04S-09A8-1 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x230 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x230 В |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Номінальний Струм | 9.8 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 9.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 590 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS180 2.2 кВт 1x230 ( ACS180-04S-09A8-1 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Запустили ABB ACS180 на невеликій конвеєрній лінії, мотор на 2.2 кВт. Працює чітко, як і очікувалось від ABB. Сподобалось, що тут є векторне керування без енкодера, для наших задач це достатньо, мотор не смикає. Вбудований ПЛК теж виявився доречним, спростив трохи схему управління. Компактний, місця в шафі займає небагато. З Modbus RTU підключили до нашої системи, обмін даними без проблем. Якісна річ, почувається надійно, як і всі їхні частотники.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS180-04S-09A8-1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 9.6 | 11 | 11 | 10 | 10 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS180 2.2 кВт 1x230 ( ACS180-04S-09A8-1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS180-04S-09A8-1, серії ACS180 від виробника ABB
.
Купити ACS18004S09A81
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS180-04S-09A8-1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS180-04S-09A8-1