ACS180-04S-05A6-4 Частотний перетворювач ACS180 2.2 кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS180 |
| SKU | ACS180-04S-05A6-4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Номінальний Струм | 5.6 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 5.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 590 Гц |
| Вага | 1.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS180 2.2 кВт 3x380 ( ACS180-04S-05A6-4 )
Відгуки про товар
1Іван П. (Інженер)
Поставили цей частотник ABB ACS180 на 2.2 кВт для невеликого конвеєра. Відразу відчувається різниця. ABB є ABB, якість комплектуючих видно. Подобається, що тут вже є вбудований ЕМС-фільтр, не треба докуповувати. Зручно, що є Modbus RTU, інтегрували його в нашу систему керування без проблем. Векторне керування дозволяє отримати точний момент, як раз те, що треба для плавної роботи без ривків. Навіть вбудований ПЛК тут є, хоч ми його поки й не задіяли на повну, але потенціал є. Габарити досить компактні, на 2.2 кВт при 3x380В він займає мало місця в шафі. Працює стабільно, жодних нарікань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS180-04S-05A6-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |