ACQ80-04-18KW5-4 Частотний перетворювач ACQ80 18.5кВт 3x380
sku: ACQ80-04-18KW5-4
Є в наявності
157 153 грн
Бренд: ABB
Серія: ACQ80
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 38.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-04-18KW5-4 |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 38.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 38.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 599 Гц |
| Вага | 5.6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 212.1 мм |
| Тормозний модуль | є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACQ80 18.5кВт 3x380 ( ACQ80-04-18KW5-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставили цей АББ ACQ80 на насосну станцію, що качає воду для охолодження. Потужність 18.5 кВт, справляється добре. Що одразу кинулось в очі - це якість зборки, та й сам бренд ABB говорить сам за себе. Нам критично був потрібен векторний режим, бо були перепади навантаження, і тут він відпрацьовує на всі сто. Також важливо було, щоб фільтр ЕМС був вбудований, щоб не було зайвих наводок по мережі. Підключили по Modbus RTU до нашої системи, працює стабільно. Приємно, що при таких характеристиках він досить компактний. Задоволений вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACQ80-04-18KW5-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACQ80 18.5кВт 3x380 ( ACQ80-04-18KW5-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACQ80-04-18KW5-4, серії ACQ80 від виробника ABB
.
Купити ACQ800418KW54
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACQ80-04-18KW5-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACQ80-04-18KW5-4