ACQ580-01-073A-4-B056 Частотний перетворювач ACQ580 37.0кВт 3-ф/380
sku: ACQ580-01-073A-4-B056
Серія: ACQ580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 73 A
Серія ACQ580
SKU ACQ580-01-073A-4-B056
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 73 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 600 мм
Ширина 203 мм
Глибина 265 мм