AC10-T3-011G-B Перетворювач частоти AC10 | 11 кВт 3ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (4)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC10 |
| SKU | AC10-T3-011G-B |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 25 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
Документація. Перетворювач частоти AC10 | 11 кВт 3ф/380 ( AC10-T3-011G-B )
-
AC10_manual_v1_7_en.pdf (4.48 MB)
-
AC10_short_manual_v1_ru.pdf (2.87 MB)
-
AC10_full_manual_ru.pdf (17.12 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
4Андрій П.
Замінювали старий частотник на мішалці, який уже віджив своє. З цим було трохи мороки, бо кріплення не зовсім співпадали. Довелося повозитися. Але після того як поставили, то запустився відносно швидко. Працює, але треба буде ще подивитись на нього. Не все так ідеально як хотілось би)
Олег К.
Поставили для вентиляції в цеху. Дуже простий в налаштуванні. Реально економить електрику. Надійний, працює тихо. Задоволений покупкою.
Сергій М.
Монтував на водопостачання для свердловини. Клеми зручні, підключення логічне. Габарити норм, в шафу вліз без питань. Інструкція по пусконалагодженню достатня. Єдине, що хотілося б, це трохи більше місця для кабелів знизу.
Ігор Д.
Встановили цей частотник для керування конвеєром на лінії пакування. Дуже сподобалася точність підтримки швидкості. Інтеграція з нашим ПЛК пройшла без проблем. Параметризація зрозуміла, логіка керування налаштовується гнучко. Стабільна робота, немає ніяких збоїв навіть при пікових навантаженнях.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC10-T3-011G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |