E500-4T0022B Частотний перетворювач E500 2.2кВт 3x380
sku: E500-4T0022B
Є в наявності
7 353 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: E500
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-4T0022B |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| Протокол ModBus RTU | є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач E500 2.2кВт 3x380 ( E500-4T0022B )
Відгуки про товар
1
�
Ігор, електрик-монтажник
Ставили Simphoenix E500-4T0022B на 2.2кВт на виробництві під вентиляцію. Що сказати, 380В вхід/вихід як треба. З монтажем жодних питань, все зрозуміло і компактно вийшло, IP20 для шафи вистачає. Модбас RTU підключили до системи диспетчеризації – бачимо всі параметри, дуже зручно. Максимальна частота 400 Гц теж запас дає. Вентилятор працює рівно, без перевантажень, движок дихає легше) За свої гроші дуже навіть
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-4T0022B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач E500 2.2кВт 3x380 ( E500-4T0022B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E500-4T0022B, серії E500 від виробника Simphoenix
.
Купити E5004T0022B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E500-4T0022B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E500-4T0022B