E500-4T0015B Частотний перетворювач E500 1.5кВт 3x380
sku: E500-4T0015B
Є в наявності
7 124 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: E500
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 4.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-4T0015B |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| Протокол ModBus RTU | є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач E500 1.5кВт 3x380 ( E500-4T0015B )
Відгуки про товар
1
�
Іван Ковальчук
Поставив цей частотник Simphoenix E500 на 1.5 кВт, підключав до насоса на виробництві. Три фази 380В, струм 4.5А, все як заявлено. Що сподобалось, то це підтримка Modbus RTU, з ним інтегрувати в систему автоматики було нескладно. Максимальна частота 400 Гц, для наших задач з запасом. Корпус IP20, тому в шафі йому місце. Своє відпрацьовує, поки що зауважень нуль)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-4T0015B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач E500 1.5кВт 3x380 ( E500-4T0015B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E500-4T0015B, серії E500 від виробника Simphoenix
.
Купити E5004T0015B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E500-4T0015B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E500-4T0015B