DX100-4T3150Q Частотний перетворювач DX100 315.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T3150Q |
| Основна потужність | 315.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 600 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
| Протокол ModBus RTU | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач DX100 315.0кВт 3x380 ( DX100-4T3150Q )
Відгуки про товар
1Олег, інженер-наладчик
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на виробництво для великого компресора 315 кВт. Що можу сказати, працює як годинник. Для наших задач важливий був векторний режим без датчика, щоб двигун стартував плавно і тримав момент, тут з цим все ок. ЕМС-фільтр теж не зайвий, одразу вбудований, не треба окремо ставити. Є всі потрібні входи-виходи для підключення до нашої системи управління, аналогові виходи 0-10В дозволили легко інтегрувати його в ПЛК. Модбас РТУ теж на борту. Максимальна частота 1000 Гц може і не потрібна зараз, але запас не завадить. Дуже задоволений вибором, серія DX100 реально універсальна для таких навантажень
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T3150Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |