GD270-315-4 Частотний перетворювач GD27 315.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD27 |
| SKU | GD270-315-4 |
| Основна потужність | 315.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 600 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP00 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 1288 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Є |
| Число/тип аналогових входів | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документація. Частотний перетворювач GD27 315.0кВт 3-ф/380 ( GD270-315-4 )
Відгуки про товар
2Костянтин
Приїхав наш новий частотник INVT GD270-315-4, ставили на лінію конвеєра. ну що скажу, розміри вражають, 1288х330х552мм – довелося повозитися з місцем в шафі. 315кВт це серйозно. норм, що вбудована панель, хоч базово запустили швидко. фільтр ЕМС теж є, це плюс. IP00 правда, то треба одразу враховувати при проектуванні, що корпус захищений потрібен. але загалом, движок тепер запускається плавно, без ривків)
Олег Соколов
Використовуємо цей ПЧ INVT GD270-315-4 для керування потужним компресором на виробництві. 315кВт дає потрібний запас потужності. Сподобалось, що векторне керування без зворотного зв'язку по швидкості досить точно тримає оберти. Легко інтегрувався в існуючу АСУТП через Modbus RTU, конфігурація входів/виходів (AI1, AI2) дозволяє підключати різні датчики. Це гарний варіант, коли треба потужний частотник, але без переплат за "топові" бренди, при цьому функціонал на висоті.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD270-315-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |