DX100-4T0185Q Частотний перетворювач DX100 18.5кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0185Q |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 39 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
Документація. Частотний перетворювач DX100 18.5кВт 3x380 ( DX100-4T0185Q )
Відгуки про товар
2Ігор В.
Поставив собі цей ПЧ Simphoenix DX100 18.5кВт на компресор. До цього був прямий пуск, що дуже мережу навантажував. Тепер все плавно стартує, без ривків, і світло не моргає по всьому цеху) Розміри компактні, в шафу вліз без проблем, хоч думав буде більший. 3х380В вхід/вихід, все як треба. Простий у підключенні, електрик розібрався швидко.
Олексій Г.
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на 18.5кВт для керування вентилятором на виробництві. Що скажу, свою роботу робить достойно. Сподобалось, що тут є векторне керування без датчика, це для нас було важливо, бо двигун працює в широкому діапазоні швидкостей. Вбудований ЕМС-фільтр теж плюс, не треба було морочитися з додатковим обладнанням. По Modbus RTU інтегрували його в нашу систему АСУТП без проблем. Налаштування зайняло мінімум часу, інструкція досить зрозуміла. Для своєї ціни це дуже добрий варіант, не гірше деяких дорожчих аналогів, що ставили раніше.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0185Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |