DX100-4T0022Q Частотний перетворювач DX100 2.2кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0022Q |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 5.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач DX100 2.2кВт 3x380 ( DX100-4T0022Q )
Відгуки про товар
2Іван Петренко
Купили цей частотний перетворювач Simphoenix DX100 2.2кВт на виробництво для змішувача. Двигун вже старенький, то переживали як буде. Але він крутить плавно, без стуків, запускається м'яко. Все працює як треба, потужності 2.2кВт вистачає. Навіть не думав, що так просто буде. Добре, що менеджер порадив саме його, бо ціна теж адекватна. Тепер двигун точно довше проживе, а це вже економія.
Сергій Кравчук
Брав цей частотник Simphoenix DX100 2.2кВт для вентилятора в цеху. Поставив його на двигун 380В. Габарити норм - 165х88х133мм, в шафу вліз без питань. Підключення просте, 5 дискретних входів для керування більш ніж достатньо, 2 виходи теж є. Векторне управління без енкодера працює, двигун запускається плавно, без ривків, і частоту можна до кілогерца гнати, якщо треба. Модбас є, тож в систему автоматики його завести не проблема. Вбудований ЕМС фільтр теж плюс, не треба окремо нічого докупати. Для своїх 2.2кВт і три фази дуже гідний варіант.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0022Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |