DX100-4T0015Q Частотний перетворювач DX100 1.5кВт 3x380
sku: DX100-4T0015Q
Є в наявності
10 509 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: DX100
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 3.7 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0015Q |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 3.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач DX100 1.5кВт 3x380 ( DX100-4T0015Q )
Відгуки про товар
1
�
Олег В.
Брав цей Simphoenix DX100 на 1.5 кВт для невеликого вентилятора в цеху. Основне було — три фази 380В і щоб невеликий був, бо місця мало. Цей якраз по габаритах зайшов: 148 на 68 мм це ж зовсім компактно. Підключив швидко, там все стандартно. Сподобалось, що Модбас вже є, хоча мені він тут не потрібен був, але на майбутнє корисно. Ну і 0-1000 Гц діапазон частот, хоча для вентилятора це надлишок. АЛЕ приємно що є. За такі гроші, як для 1.5кВт, дуже норм варіант. Працює стабільно, ЕМС фільтр є. Загалом, як бюджетний варіант на невелике навантаження — цілком підходить.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0015Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач DX100 1.5кВт 3x380 ( DX100-4T0015Q )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DX100-4T0015Q, серії DX100 від виробника Simphoenix
.
Купити DX1004T0015Q
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DX100-4T0015Q тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DX100-4T0015Q