6SL3224-0BE33-0UA0 Частотний перетворювач Sinamics G120 30.0кВт 3-ф/380
sku: 6SL3224-0BE33-0UA0
Є в наявності
190 278 грн
Бренд: Siemens
Серія: Sinamics G120
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 62 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics G120 |
| SKU | 6SL3224-0BE33-0UA0 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 62 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics G120 30.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3224-0BE33-0UA0 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Відгуки про товар
1
�
Михайло К.
Взяли цей частотник Siemens Sinamics G120 на новий конвеєр. Потужність 30кВт, живиться від 380В, все як треба. Відразу сподобалося, що є векторне керування без енкодера, для наших задач це дуже важливо. Вбудований ЕМС фільтр теж плюс, не треба окремо нічого докуповувати і місце в шафі економиться. ПІД-регулятор працює стабільно, тримає задані параметри без проблем. Siemens є Siemens, завжди надійно. Програмується, звісно, не так просто як деякі бюджетні варіанти, але функціонал того вартий. Для промислового обладнання це саме те
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3224-0BE33-0UA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Sinamics G120 30.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3224-0BE33-0UA0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SL3224-0BE33-0UA0, серії Sinamics G120 від виробника Siemens
.
Купити 6SL32240BE330UA0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SL3224-0BE33-0UA0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SL3224-0BE33-0UA0