6SL3210-5BE24-0UV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 4.0кВт 3-ф/380
sku: 6SL3210-5BE24-0UV0
Є в наявності
23 154 грн
Бренд: Siemens
Серія: Sinamics V20
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 8.8 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BE24-0UV0 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 8.8 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 4.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE24-0UV0 )
Відгуки про товар
2
�
Олександр К.
Монтував V20 на об'єкті для системи вентиляції. Габарити норм, в шафу вписався без проблем. Клеми зручні, все підключив швидко. Інструкція зрозуміла, хоча для мене більшість налаштувань були звичні. Пусконалагодження пройшло гладко. Єдине, що міг би бути трохи компактнішим, але це вже придирки. Працює добре, без нарікань)
�
Ігор В.
Брав V20 для нашого невеликого конвеєра. Встановив сам, інструкція зрозуміла. Запустилося з першого разу, працює стабільно. Для мого бізнесу – саме те. Siemens є Siemens, навіть бюджетний варіант тримає марку. Дуже задоволений!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BE24-0UV0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Sinamics V20 4.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE24-0UV0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SL3210-5BE24-0UV0, серії SINAMICS V20 від виробника Siemens
.
Купити 6SL32105BE240UV0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SL3210-5BE24-0UV0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SL3210-5BE24-0UV0