6SL3210-1KE15-8UB1 Частотний перетворювач Sinamics G120 2.2кВт 3-ф/380
sku: 6SL3210-1KE15-8UB1
Є в наявності
26 013 грн
Бренд: Siemens
Серія: Sinamics G120
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.6 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics G120 |
| SKU | 6SL3210-1KE15-8UB1 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.6 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics G120 2.2кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE15-8UB1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Відгуки про товар
1
�
Олег, інженер-наладчик
Беремо Siemens Sinamics G120 для наших проектів не вперше. Конкретно цей частотник 2.2кВт 3-ф/380 взяли для модернізації лінії розливу. Що тут сказати, Сіменс – це надійність. Векторне керування, що з PG, що без – дуже точне, движок запускається і працює рівно, без ривків. Виставили ПІД-регулятор для стабілізації потоку, відпрацьовує на всі сто. Заявлені 5.6А номінального і 8.4А максимального струму тримає впевнено. Завжди обираємо G120 для відповідальних задач.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-1KE15-8UB1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Sinamics G120 2.2кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE15-8UB1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SL3210-1KE15-8UB1, серії Sinamics G120 від виробника Siemens
.
Купити 6SL32101KE158UB1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SL3210-1KE15-8UB1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SL3210-1KE15-8UB1