6SE6440-2UD21-5AA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2UD21-5AA1 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.1 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 1.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD21-5AA1 )
Відгуки про товар
2Сергій К.
Ставив цей частотник Siemens на невелику насосну станцію для водопостачання. Сам апарат, MICROMASTER 440, норм, зібраний якісно. Монтаж на DIN-рейку без проблем, габарити дозволили в шафу втиснути. Клеми, правда, трохи тіснуваті, як на мене, але підключити можна. Інструкція була зрозуміла, хоч і велика. Пуско-налагодження пройшло гладко, все запрацювало одразу. Вбудований ЕМС-фільтр теж добре, менше мороки з наводками. Загалом, апарат відповідає заявленому.
Олег П.
Ми на виробництві вже давно працюємо з Siemens, і цей MICROMASTER 440 на 1.5 кВт не підвів. Ставили його на конвеєрну лінію для плавного запуску і точного контролю швидкості. Налаштування через панель зайняло трохи часу, але функціонал вражає. Особливо зручно було інтегрувати його в нашу систему через Modbus RTU, все "піднялося" без проблем. PID-регулятор працює дуже стабільно, відхилень майже немає. Це вже не перше наше рішення на Siemens, і завжди все чітко. ЕМС-фільтр вбудований, це теж плюс, не треба додатково щось докуповувати. Надійність для нас найважливіше.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2UD21-5AA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |