6SE6440-2AD33-0EA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD33-0EA1 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 62 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 30.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD33-0EA1 )
Відгуки про товар
2Олена С. (Закупівлі)
Замовляли цей перетворювач Siemens MicroMaster 440 для нашого цеху. Менеджер магазину chastotnik.ua оперативно відповів на всі питання, проконсультував по документах для безготівкового розрахунку. Відвантажили швидко Новою Поштою. Упаковка ціла, все в комплекті. Щодо самої роботи пристрою, то інженери задоволені, кажуть, що 30 кВт вистачає. Важливо було отримати все вчасно і з усіма документами, тут магазин не підвів.
Ігор Петрович
Взяли цей MicroMaster 440 на 30 кВт для нового конвеєра на виробництві. Вибирали Siemens, бо вже є досвід з їхнім обладнанням, воно надійне. Цей частотник добре себе показав, особливо сподобалась наявність векторного керування без енкодера, дуже виручає для стабільності моменту. ПІД-регулятор теж працює як треба, налаштували швидко. Приємно, що фільтр ЕМС вже вбудований, не треба було морочитись з додатковими блоками. Для такої потужності (30 кВт) і трифазної мережі 380 В це дуже гідний варіант. Все ок.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2AD33-0EA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |