MC07B0370-503-4-00 Частотний перетворювач MC07 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0370-503-4-00 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 74 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 37.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0370-503-4-00 )
Відгуки про товар
1Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 37 кВт для нашого виробництва, замінювали старий привід. Відразу відзначив, як чітко він працює з двигуном. Векторне керування без датчика положення дає дуже плавний хід, це важливо для наших конвеєрів. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, тримає параметри стабільно. А ще порадувала наявність вбудованого ЕМС-фільтра, не довелося окремо докупляти і монтувати. Для 3-фазної мережі 380В — те що треба. Струм в 74А на вході та 150% від максимального моменту при пуску — це серйозно, відчувається запас міцності. Надійна річ, як і очікував від SEW.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0370-503-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |