MC07B0300-503-4-00 Частотний перетворювач MC07 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0300-503-4-00 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 60 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 30.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0300-503-4-00 )
Відгуки про товар
2Віталій Савчук
Придбали цей перетворювач SEW MC07 30кВт для нового цеху. важливим був бренд, бо довіряємо німецькій техніці. менеджер chastotnik.ua швидко обробив замовлення, всі документи були в порядку. частотник потужний, 30 кВт, на промислові задачі. для нас було важливо, щоб був скалярний та векторний режими керування, це дає універсальність. з доставкою проблем не виникло
Олег Кравченко
На виробництві міняли старий частотник на новий, взяли SEW MC07 30 кВт. Підключили його до насоса в системі охолодження. Три фази 380В, 60 А – все по характеристикам. Векторне керування без енкодера дає добрий контроль над двигуном, а ПІД-регулятор чітко підтримує тиск. Фільтр ЕМС теж є, це плюс. Працює стабільно, без нарікань. SEW є SEW, якість відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0300-503-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |