MC07B0075-5A3-4-00 Частотний перетворювач MC07 7.5кВт 3-ф/380
sku: MC07B0075-5A3-4-00
Є в наявності
63 994 грн
Бренд: SEW
Серія: MC07
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 16 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0075-5A3-4-00 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 7.5кВт 3-ф/380 ( MC07B0075-5A3-4-00 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Взяв собі SEW MC07 на 7.5 кВт для модернізації насосної станції. Що сказати, німці вміють робити. Одразу помітив, що є вбудований ЕМС-фільтр, це зручно, не треба окремо заморочуватись з ним. Підключив, налаштував за U/f законом, потім спробував і векторне керування — працює без проблем. Насос тепер запускається плавно, гідроударів нема. Для трифазної мережі 380В з номінальним струмом 16 А — те що треба. SEW завжди тримає марку, видно, що це не якийсь бюджетний китай, а серйозне залізо. Поки що політ норм)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0075-5A3-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MC07 7.5кВт 3-ф/380 ( MC07B0075-5A3-4-00 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для MC07B0075-5A3-4-00, серії MC07 від виробника SEW
.
Купити MC07B00755A3400
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
MC07B0075-5A3-4-00 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
MC07B0075-5A3-4-00