ATV950U40N4E Частотний перетворювач Altivar 950 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 950 |
| SKU | ATV950U40N4E |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 9,3 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10,6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 950 4.0кВт 3-ф/380 ( ATV950U40N4E )
Відгуки про товар
1Олександр К., інженер АСУТП
Встановили Altivar 950 (ATV950U40N4E) на ділянку зі змішувачем, де потрібна була стабільна швидкість і точне регулювання моменту. Потужність 4 кВт якраз підійшла. Що одразу кинулося в очі – класний захист IP55, для наших умов це критично. Вбудований фільтр ЕМС теж порадував, бо з нашою мережею зайві перешкоди ні до чого. Векторне керування працює бездоганно, ПІД-регулятор тримає параметри як вкопані. З комунікацією теж все супер – підключили до SCADA через Modbus TCP, все запрацювало одразу. Входи/виходи (8 дискретних, 3 аналогових) дозволили підв'язати всі необхідні датчики. Schneider Electric, як завжди, підтверджує свою репутацію надійної техніки для промисловості.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV950U40N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |