ATV930D30N4 Частотний перетворювач Altivar 930 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 930 |
| SKU | ATV930D30N4 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 61,5 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 28 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 673 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 930 30.0кВт 3-ф/380 ( ATV930D30N4 )
Відгуки про товар
1Ігор, інженер АСУТП
Поставили цей Schneider Altivar 930 на 30 кВт для управління приводом на конвеєрі. Потужний, 3-фазний 380В. Що відразу сподобалось - вбудований фільтр ЕМС і гальмівний модуль, це сильно спрощує монтаж. Налаштування не зайняло багато часу, по Modbus TCP інтегрували в нашу SCADA систему без проблем. ПІД-регулятор тримає задані параметри стабільно, відхилень мінімум. 8 дискретних входів і 3 аналогових теж дуже доречно, підключили всі необхідні датчики. Досить компактний для такої потужності (226x673x274 мм), знайшли місце в існуючій шафі. Працює чітко, без нарікань. Від Шнайдера іншого і не чекали.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV930D30N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |