ATV650U40N4E Частотний перетворювач Altivar 650 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 650 |
| SKU | ATV650U40N4E |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 9,3 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10,6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 650 4.0кВт 3-ф/380 ( ATV650U40N4E )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Відгуки про товар
1Ігор, інженер HVAC
Ставили Altivar 650 (4 кВт, IP55) на нову припливно-витяжну установку. Вже не перший раз беремо Schneider Electric, завжди без сюрпризів. Для наших умов, де є і пил, і трохи вологи, IP55 — це те, що треба. Не треба додаткових шаф захисту. Сподобалось, що ЕМС-фільтр вже всередині, не потрібно доставляти. По габаритах він доволі компактний для такої потужності та рівня захисту. Налаштування пройшло без проблем, ПІД-регулятор спрацював як треба, тримає задані параметри по тиску вентсистеми. Підключили його до нашої автоматики через Modbus RTU, все одразу "побачилось" і запрацювало. Доволі надійна річ, як і вся лінійка Altivar. Цілком виправдовує свою репутацію.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV650U40N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |