ATV340D30N4E Частотний перетворювач Altivar 340 30.0 кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340D30N4E |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 74.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 27.90 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 908 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 30.0 кВт 3x380 ( ATV340D30N4E )
Відгуки про товар
1Олексій В.
Поставили ATV340D30N4E на нашу нову лінію пакування. Schneider, як завжди, тримає марку. 30кВт, три фази — для таких завдань це саме те, що треба. Особливо порадував вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо заморочуватись. Налаштування зайняло мінімум часу, завдяки тому, що є PID-регулятор і підтримка Modbus RTU, швидко все вв'язали в нашу систему. Працює стабільно, без збоїв. Фільтр ЕМС теж на місці, що для нас критично. З розмірами 908х271х309 мм він, звичайно, не найменший, але в шафу став без проблем. Це не бюджетний варіант, але надійність і функціонал того варті.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340D30N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |