ATV340D18N4E Частотний перетворювач Altivar 340 18.5 кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 340 |
| SKU | ATV340D18N4E |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 46 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 10.20 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 340 18.5 кВт 3x380 ( ATV340D18N4E )
Відгуки про товар
2Ірина, відділ постачання
Замовляли Schneider Electric Altivar 340 для цеху. Менеджери Chastotnik.ua дуже оперативно опрацювали замовлення, допомогли з вибором, врахували всі наші вимоги. Доставили Новою Поштою швидко, всі документи в порядку. Приємно працювати з постачальником, який дійсно розуміється на обладнанні та вирішує питання клієнта. Оплата була по безготівці, все пройшло гладко) з надійними брендами як Schneider завжди менше клопоту.
Олег, інженер АСУТП
Взяли цей частотник Schneider Electric Altivar 340 на 18.5 кВт для модернізації компресорної установки. Працює з трифазним двигуном 380В. Що відразу сподобалося – це наявність векторного керування без датчика та ПІД-регулятора. Це дало змогу дуже точно налаштувати тиск у системі. З інтеграцією в нашу SCADA-систему через Ethernet TCP/IP жодних проблем не виникло. Schneider тримає марку, обладнання надійне, відчувається, що зроблено з запасом міцності. ЕМС-фільтр вбудований, що важливо для нашого цеху. Гальмівний модуль теж великий плюс. Загалом, ПЧ компактний для своєї потужності, встановили в шафу без питань. Свою ціну відпрацьовує на всі сто.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV340D18N4E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |