ATV320U15N4C Частотний перетворювач Altivar 320 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (4)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U15N4C |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Вага | 1.30 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 320 1.5кВт 3-ф/380 ( ATV320U15N4C )
Відгуки про товар
4Віктор Мельник
Міняли старий привод на промисловому змішувачі. Була якась давня модель, теж Schneider. Цей Altivar став на місце майже ідеально. Потужність 1.5кВт вистачило з головою. Діагностика тут теж продумана, по дисплею видно всі параметри. Ходить вже кілька місяців без будь-яких приколів) Надійна штука.
Ігор Петренко
Для нашого верстата з ЧПУ потрібен був частотник. Взяли Schneider Altivar, бо бренд відомий. Налаштувати вдалося швидко, навіть без допомоги спеціалістів. Зараз обробка матеріалів стала значно точнішою, нема ривків. Перше враження супер, все працює як годинник.
Олег Савчук
Монтував Altivar на витяжну вентиляцію в цеху. Корпус компактний, місця в шафі займає небагато. Клеми зручні для підключення, нічого не люфтить. Інструкція зрозуміла, хоч і велика. Пуско-налагодження пройшло без затримок. IP20 для сухого приміщення норм, більше й не треба.
Андрій Коваленко
Встановили цей Schneider Altivar на насосну станцію водопостачання. Оскільки система вже має ПЛК, то інтеграція пройшла як по маслу. Модбас піднявся без проблем. Фільтр ЕМС вбудований — це плюс, не треба окремо ставити. Тримає навантаження стабільно, навіть коли є просідання в мережі. Дуже задоволений роботою, все чітко.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV320U15N4C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |