ATV212WD30N4 Частотний перетворювач Altivar 212 30.0кВт 3-ф/380
sku: ATV212WD30N4
Є в наявності
131 454 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 212
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 58.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212WD30N4 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 58.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 30.0кВт 3-ф/380 ( ATV212WD30N4 )
Відгуки про товар
1
�
Ігор, інженер
Взяли кілька таких частотників Schneider Altivar 212 на 30 кВт для заміни старіших на об'єкті. Працюємо з системами вентиляції та насосами, тому Altivar 212 завжди в пріоритеті. Три фази, 380 вольт. Подобається, що вже є вбудований ЕМС фільтр, менше клопоту з монтажем. ПІД-регулятор чітко тримає параметри, це дуже важливо для наших вентиляторів та насосів. По комунікації RS485 є, підключили до диспетчерської без проблем. Єдине, що треба пам'ятати про IP20, значить - у шафу. Ну, це ми й так знаємо. Загалом, хороший частотник, працює без зауважень
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212WD30N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 212 30.0кВт 3-ф/380 ( ATV212WD30N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV212WD30N4, серії Altivar 212 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV212WD30N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV212WD30N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV212WD30N4