JX-A4022-EF Частотний перетворювач JX 2.2кВт 3-ф/380
sku: JX-A4022-EF
Є в наявності
20 120 грн
Бренд: Omron
Серія: JX
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Omron |
| Серія | JX |
| SKU | JX-A4022-EF |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.5 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач JX 2.2кВт 3-ф/380 ( JX-A4022-EF )
Відгуки про товар
1
�
Анатолій К.
Поставили цей Omron JX на 2.2кВт на невеликий насос в системі охолодження. Підключення трьохфазне 380В, проблем не було. Сподобалось, що є скалярне й векторне керування без датчика, дозволило точніше налаштувати витрату. ПІД-регулятор тримає тиск як треба, без стрибків. Для своїх 2.2 кВт працює стабільно, шумів зайвих немає. Звичайна робоча конячка.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ JX-A4022-EF ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач JX 2.2кВт 3-ф/380 ( JX-A4022-EF )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для JX-A4022-EF, серії JX від виробника Omron
.
Купити JXA4022EF
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
JX-A4022-EF тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
JX-A4022-EF