JX-A4015-EF Частотний перетворювач JX 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Omron |
| Серія | JX |
| SKU | JX-A4015-EF |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.8 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач JX 1.5кВт 3-ф/380 ( JX-A4015-EF )
Відгуки про товар
2Андрій (фермер)
купив цей частотник Omron 1.5 кВт для водяного насоса на полив. вже втомився від проблем з пуском, коли світло моргало по всьому подвір'ю. з цим тепер все тихо і плавно. підключив до 380В, все запрацювало. насос працює стабільно, не гуде як раніше. японська якість все ж таки відчувається. для моїх потреб з головою вистачає)
Сергій К.
Взяли Omron JX на 1.5кВт для керування насосом на очисних спорудах. Працює від трифазної мережі 380В, видає теж 380В. Налаштування просте, з коробки одразу запустився. Використовуємо ПІД-регулятор для підтримки тиску, справляється без питань. Сподобалось, що є і скалярне, і векторне керування, хоч для нашої задачі скалярного вистачає. Omron тримає марку, вже не перший раз переконуюсь в їх надійності. Струм 3.8А, що для 1.5кВт цілком норм. Думаю ще один такий же поставити на вентиляцію в цеху.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ JX-A4015-EF ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |