FX1S-30MR-DS ПЛК Mitsubishi Electric FX1S-30MR-DS - 30 в/в, релейний вихід, живлення DC
Є в наявності
sku: FX1S-30MR-DS
Клікніть для збільшення
Mitsubishi Electric
Є в наявності
Ціна за запитом
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FX-1S
тип модуля: PLC
supply_voltage:
output_type:
Інтерфейс: Немає
Число входів: 16
Кількість релейних виходів:
USB порт:
Число дискретних виходів: 12
high_speed_outputs:
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія FX-1S
тип модуля PLC
sku FX1S-30MR-DS
supply_voltage_V 24DC
Число входів 16
Напруга входу 24DC
Тип дискретних вхідних сигналів PNP #NPN
Число аналогових входів Немає
Тип аналогових входів Немає
Число високочастотних входів 6
Частота входів 60 #10 кГц
Число виходів 12
Тип дискретних виходів релейні
Число аналогових виходів Немає
Тип аналогових виходів Немає
Максимальна напруга / струм виходу загальний на точку AC 250В # DC 30В # 8 А
Кількість портів Немає
Відгуки про товар
1
Олег К.
Взяли цей плк Mitsubishi FX1S-30MR-DS для невеликого проєкту, де треба було надійно керувати клапанами та датчиками. Що тут скажеш, Mitsubishi є Mitsubishi – зроблено все як слід. Сподобалось, що має 16 дискретних входів, для наших задач цього якраз вистачило. А 12 релейних виходів – то взагалі топ, можна без проблем підключати різне навантаження, не переживаючи за проміжні реле. Живлення 24В постійного струму теж зручно, у шафі вже була така лінія. Працює стабільно, без збоїв, вже не перший раз переконуюсь в їхній надійності. Для дрібної автоматизації – те що треба.